İçeriğe geç

Kocaeli Bolu Arası Kaç KM

Kocaeli Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Bolu arası kaç km? Kocaeli Bolu arası kaç saat? Kocaeli Bolu yol tarifi? Kocaeli Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Bolu Arası Kaç KM

Kocaeli Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 181 km’dir. Kocaeli Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 147 km’dir.

Kocaeli Bolu Arası Kaç Saat

Kocaeli Bolu arası kaç saat; Kocaeli Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 181 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Kocaeli Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Kocaeli Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 147 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

41 dakika

Kocaeli Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 181 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.