İçeriğe geç

Kocaeli Bilecik Arası Kaç KM

Kocaeli Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Bilecik arası kaç km? Kocaeli Bilecik arası kaç saat? Kocaeli Bilecik yol tarifi? Kocaeli Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Kocaeli Bilecik Arası Kaç KM

Kocaeli Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 140 km’dir. Kocaeli Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 70 km’dir.

Kocaeli Bilecik Arası Kaç Saat

Kocaeli Bilecik arası kaç saat; Kocaeli Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 140 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 70 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

35 dakika

Kocaeli Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 140 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.