İçeriğe geç

Kocaeli Bayburt Arası Kaç KM

Kocaeli Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Bayburt arası kaç km? Kocaeli Bayburt arası kaç saat? Kocaeli Bayburt yol tarifi? Kocaeli Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Bayburt Arası Kaç KM

Kocaeli Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1016 km’dir. Kocaeli Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 867 km’dir.

Kocaeli Bayburt Arası Kaç Saat

Kocaeli Bayburt arası kaç saat; Kocaeli Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1016 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 867 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Kocaeli Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1016 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.