İçeriğe geç

Kocaeli Batman Arası Kaç KM

Kocaeli Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Batman arası kaç km? Kocaeli Batman arası kaç saat? Kocaeli Batman yol tarifi? Kocaeli Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Batman Arası Kaç KM

Kocaeli Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1461 km’dir. Kocaeli Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1022 km’dir.

Kocaeli Batman Arası Kaç Saat

Kocaeli Batman arası kaç saat; Kocaeli Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1461 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1022 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

 1 saat 51 dakika

Kocaeli Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1461 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 81 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 117 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.