İçeriğe geç

Kocaeli Bartın Arası Kaç KM

Kocaeli Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Bartın arası kaç km? Kocaeli Bartın arası kaç saat? Kocaeli Bartın yol tarifi? Kocaeli Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Bartın Arası Kaç KM

Kocaeli Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 357 km’dir. Kocaeli Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 223 km’dir.

Kocaeli Bartın Arası Kaç Saat

Kocaeli Bartın arası kaç saat; Kocaeli Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 357 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Kocaeli Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Kocaeli Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 223 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Kocaeli Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 357 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.