İçeriğe geç

Kocaeli Artvin Arası Kaç KM


Kocaeli Artvin arası kaç km;
yazımızda öncelikle Kocaeli ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Artvin arası kaç km? Kocaeli Artvin arası kaç saat? Kocaeli Artvin yol tarifi? Kocaeli Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Artvin Arası Kaç KM

Kocaeli Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1323 km’dir. Kocaeli Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 999 km’dir.

Kocaeli Artvin Arası Kaç KM

Kocaeli Artvin Arası Kaç Saat

Kocaeli Artvin arası kaç saat; Kocaeli Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1323 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika  sürmektedir. Kocaeli Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 999 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Kocaeli Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1323 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 73 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 106 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.