Kıyıköy Beylikdüzü Arası Kaç KM

Kıyıköy Beylikdüzü arası kaç km; yazımızda öncelikle Kıyıköy ve Beylikdüzü şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kıyıköy Beylikdüzü arası kaç km? Kıyıköy Beylikdüzü arası kaç saat? Kıyıköy Beylikdüzü yol tarifi? Kıyıköy Beylikdüzü arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kıyıköy ile Beylikdüzü İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kıyıköy ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kıyıköy ilinin yüzölçümü yaklaşık — km2’dir. Kıyıköy ilinin coğrafi konumu ise 41° 38′ 18.6000” Kuzey ve 28° 5′ 23.8236” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Beylikdüzü ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Beylikdüzü ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 39 km2dir. Beylikdüzü ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 59′ 27.7404” Kuzey ve 28° 38′ 59.3340” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kıyıköy Beylikdüzü Arası Kaç KM

Kıyıköy Beylikdüzü arası mesafe karayolu ile yaklaşık 128 km’dir.

Kıyıköy Beylikdüzü Arası Kaç KM

Kıyıköy Beylikdüzü Arası Kaç Saat

Kıyıköy Beylikdüzü arası kaç saat; Kıyıköy Beylikdüzü arası mesafe karayolu ile yaklaşık 128 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kıyıköy Beylikdüzü arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Kıyıköy Beylikdüzü Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kıyıköy Beylikdüzü arası mesafe karayolu ile yaklaşık 128 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kıyıköy Beylikdüzü Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kıyıköy Beylikdüzü arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kıyıköy’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kıyıköy’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Beylikdüzü’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Beylikdüzü’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.