İçeriğe geç

Kırşehir Zonguldak Arası Kaç KM

Kırşehir Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırşehir ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırşehir Zonguldak arası kaç km? Kırşehir Zonguldak arası kaç saat? Kırşehir Zonguldak yol tarifi? Kırşehir Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırşehir ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir Zonguldak Arası Kaç KM

Kırşehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 456 km’dir. Kırşehir Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 327 km’dir.

Kırşehir Zonguldak Arası Kaç KM

Kırşehir Zonguldak Arası Kaç Saat

Kırşehir Zonguldak arası kaç saat; Kırşehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 456 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Kırşehir Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kırşehir Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 327 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 ssat

Kırşehir Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırşehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 456 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırşehir Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırşehir Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.