İçeriğe geç

Kırşehir Uşak Arası Kaç KM

Kırşehir Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırşehir ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırşehir Uşak arası kaç km? Kırşehir Uşak arası kaç saat? Kırşehir Uşak yol tarifi? Kırşehir Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırşehir ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir Uşak Arası Kaç KM

Kırşehir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 540 km’dir. Kırşehir Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 416 km’dir.

Kırşehir Uşak Arası Kaç KM

Kırşehir Uşak Arası Kaç Saat

Kırşehir Uşak arası kaç saat; Kırşehir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 540 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kırşehir Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kırşehir Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 416 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kırşehir Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırşehir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 540 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırşehir Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırşehir Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.