İçeriğe geç

Trabzon Kırşehir Arası Kaç KM

Trabzon Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Kırşehir arası kaç km? Trabzon Kırşehir arası kaç saat? Trabzon Kırşehir yol tarifi? Trabzon Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Kırşehir Arası Kaç KM

Trabzon Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 705 km’dir. Trabzon Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 517 km’dir.

Trabzon Kırşehir Arası Kaç KM

Trabzon Kırşehir Arası Kaç Saat

Trabzon Kırşehir arası kaç saat; Trabzon Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 705 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Trabzon Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 517 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Trabzon Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 705 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.