Tekirdağ Kırşehir Arası Kaç KM

Tekirdağ Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Kırşehir arası kaç km? Tekirdağ Kırşehir arası kaç saat? Tekirdağ Kırşehir yol tarifi? Tekirdağ Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu  GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Kırşehir Arası Kaç KM

Tekirdağ Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 774 km’dir. Tekirdağ Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 602 km’dir.

Tekirdağ Kırşehir Arası Kaç KM

Tekirdağ Kırşehir Arası Kaç Saat

Tekirdağ Kırşehir arası kaç saat; Tekirdağ Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 774 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Tekirdağ Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 602 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Tekirdağ Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 774 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.