İçeriğe geç

Kırşehir Osmaniye Arası Kaç KM

Kırşehir Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırşehir ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırşehir Osmaniye arası kaç km? Kırşehir Osmaniye arası kaç saat? Kırşehir Osmaniye yol tarifi? Kırşehir Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırşehir ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir Osmaniye Arası Kaç KM

Kırşehir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 km’dir. Kırşehir Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 279 km’dir.

Kırşehir Osmaniye Arası Kaç KM

Kırşehir Osmaniye Arası Kaç Saat

Kırşehir Osmaniye arası kaç saat; Kırşehir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Kırşehir Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kırşehir Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 279 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Kırşehir Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırşehir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırşehir Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırşehir Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.