İçeriğe geç

Ordu Kırşehir Arası Kaç KM

Ordu Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Kırşehir arası kaç km? Ordu Kırşehir arası kaç saat? Ordu Kırşehir yol tarifi? Ordu Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu Kırşehir Arası Kaç KM

Ordu Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 542 km’dir. Ordu Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 378 km’dir.

Ordu Kırşehir Arası Kaç KM

Ordu Kırşehir Arası Kaç Saat

Ordu Kırşehir arası kaç saat; Ordu Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 542 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Ordu Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 378 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Ordu Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 542 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.