İçeriğe geç

Manisa Kırşehir Arası Kaç KM

Manisa Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kırşehir arası kaç km? Manisa Kırşehir arası kaç saat? Manisa Kırşehir yol tarifi? Manisa Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kırşehir Arası Kaç KM

Manisa Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 km’dir. Manisa Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 587 km’dir.

Manisa Kırşehir Arası Kaç KM

Manisa Kırşehir Arası Kaç Saat

Manisa Kırşehir arası kaç saat; Manisa Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Manisa Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 587 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Manisa Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.