İçeriğe geç

Kocaeli Kırşehir Arası Kaç KM

Kocaeli Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Kırşehir arası kaç km? Kocaeli Kırşehir arası kaç saat? Kocaeli Kırşehir yol tarifi? Kocaeli Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS  koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Kırşehir Arası Kaç KM

Kocaeli Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 548 km’dir. Kocaeli Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 412 km’dir.

Kocaeli Kırşehir Arası Kaç KM

Kocaeli Kırşehir Arası Kaç Saat

Kocaeli Kırşehir arası kaç saat; Kocaeli Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 548 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kocaeli Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 412 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kocaeli Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 548 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.