İçeriğe geç

Isparta Kırşehir Arası Kaç KM

Isparta Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Kırşehir arası kaç km? Isparta Kırşehir arası kaç saat? Isparta Kırşehir yol tarifi? Isparta Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Kırşehir Arası Kaç KM

Isparta Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 490 km’dir. Isparta Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 350 km’dir.

Isparta Kırşehir Arası Kaç KM

Isparta Kırşehir Arası Kaç Saat

Isparta Kırşehir arası kaç saat; Isparta Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 490 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Isparta Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 350 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Isparta Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 490 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 40 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.