İçeriğe geç

Gümüşhane Kırşehir Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Kırşehir arası kaç km? Gümüşhane Kırşehir arası kaç saat? Gümüşhane Kırşehir yol tarifi? Gümüşhane Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Kırşehir Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 581 km’dir. Gümüşhane Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 458 km’dir.

Gümüşhane Kırşehir Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırşehir Arası Kaç Saat

Gümüşhane Kırşehir arası kaç saat; Gümüşhane Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 581 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Gümüşhane Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 458 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Gümüşhane Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 581 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.