İçeriğe geç

Giresun Kırşehir Arası Kaç KM

Giresun Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Kırşehir arası kaç km? Giresun Kırşehir arası kaç saat? Giresun Kırşehir yol tarifi? Giresun Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Giresun Kırşehir Arası Kaç KM

Giresun Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 588 km’dir. Giresun Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 412 km’dir.

Giresun Kırşehir Arası Kaç KM

Giresun Kırşehir Arası Kaç Saat

Giresun Kırşehir arası kaç saat; Giresun Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 588 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 412 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Giresun Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 588 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 48 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.