İçeriğe geç

Eskişehir Kırşehir Arası Kaç KM

Eskişehir Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Kırşehir arası kaç km? Eskişehir Kırşehir arası kaç saat? Eskişehir Kırşehir yol tarifi? Eskişehir Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Kırşehir Arası Kaç KM

Eskişehir Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 403 km’dir. Eskişehir Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 320 km’dir.

Eskişehir Kırşehir Arası Kaç KM

Eskişehir Kırşehir Arası Kaç Saat

Eskişehir Kırşehir arası kaç saat; Eskişehir Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 403 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 320 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Eskişehir Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 403 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 33 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.