İçeriğe geç

Düzce Kırşehir Arası Kaç KM

Düzce Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Kırşehir arası kaç km? Düzce Kırşehir arası kaç saat? Düzce Kırşehir yol tarifi? Düzce Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Kırşehir Arası Kaç KM

Düzce Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 418 km’dir. Düzce Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 318 km’dir.

Düzce Kırşehir Arası Kaç KM

Düzce Kırşehir Arası Kaç Saat

Düzce Kırşehir arası kaç saat; Düzce Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 418 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 318 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Düzce Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 418 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.