Çorum Kırşehir Arası Kaç KM

Çorum Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Kırşehir arası kaç km? Çorum Kırşehir arası kaç saat? Çorum Kırşehir yol tarifi? Çorum Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorum Kırşehir Arası Kaç KM

Çorum Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 222 km’dir. Çorum Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 171 km’dir.

Çorum Kırşehir Arası Kaç KM

Çorum Kırşehir Arası Kaç Saat

Çorum Kırşehir arası kaç saat; Çorum Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 222 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 171 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 43 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

43 dakika

Çorum Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 222 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 18 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.