İçeriğe geç

Bolu Kırşehir Arası Kaç KM

Bolu Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Kırşehir arası kaç km? Bolu Kırşehir arası kaç saat? Bolu Kırşehir yol tarifi? Bolu Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu Kırşehir Arası Kaç KM

Bolu Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 371 km’dir. Bolu Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 281 km’dir.

Bolu Kırşehir Arası Kaç Saat

Bolu Kırşehir arası kaç saat; Bolu Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 371 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bolu Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 281 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

6 saat

Uçak ile;

52 dakika

Bolu Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 371 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.