İçeriğe geç

Batman Kırşehir Arası Kaç KM

Batman Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Kırşehir arası kaç km? Batman Kırşehir arası kaç saat? Batman Kırşehir yol tarifi? Batman Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman Kırşehir Arası Kaç KM

Batman Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 797 km’dir. Batman Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 623 km’dir.

Batman Kırşehir Arası Kaç Saat

Batman Kırşehir arası kaç saat; Batman Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 797 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Batman Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Batman Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 623 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Batman Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 797 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 64 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.