İçeriğe geç

Kırklareli Zonguldak Arası Kaç KM

Kırklareli Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Zonguldak arası kaç km? Kırklareli Zonguldak arası kaç saat? Kırklareli Zonguldak yol tarifi? Kırklareli Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Zonguldak Arası Kaç KM

Kırklareli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 539 km’dir. Kırklareli Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 382 km’dir.

Kırklareli Zonguldak Arası Kaç KM

Kırklareli Zonguldak Arası Kaç Saat

Kırklareli Zonguldak arası kaç saat; Kırklareli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 539 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kırklareli Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 382 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kırklareli Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 539 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.