Kırklareli Yozgat Arası Kaç KM

Kırklareli Yozgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Yozgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Yozgat arası kaç km? Kırklareli Yozgat arası kaç saat? Kırklareli Yozgat yol tarifi? Kırklareli Yozgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Yozgat İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Yozgat ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Yozgat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yozgat ili yüzölçümü yaklaşık 14,123 km2’dir. Yozgat ilinin coğrafi konumu ise 38° 57′45.5″N 40° 14′37.4″N Kuzey 34° 04′ 23.7″E 36° 09′25.0″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Yozgat Arası Kaç KM

Kırklareli Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 874 km’dir. Kırklareli Yozgat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 674 km’dir.

Kırklareli Yozgat Arası Kaç KM

Kırklareli Yozgat Arası Kaç Saat

Kırklareli Yozgat arası kaç saat; Kırklareli Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 874 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Yozgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kırklareli Yozgat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 674 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Kırklareli Yozgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 874 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 70 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Yozgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Yozgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yozgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yozgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.