İçeriğe geç

Kırklareli Uşak Arası Kaç KM

Kırklareli Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Uşak arası kaç km? Kırklareli Uşak arası kaç saat? Kırklareli Uşak yol tarifi? Kırklareli Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Uşak Arası Kaç KM

Kırklareli Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 km’dir. Kırklareli Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 388 km’dir.

Kırklareli Uşak Arası Kaç KM

Kırklareli Uşak Arası Kaç Saat

Kırklareli Uşak arası kaç saat; Kırklareli Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Kırklareli Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 388 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat

Kırklareli Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.