İçeriğe geç

Kırklareli Tunceli Arası Kaç KM

Kırklareli Tunceli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Tunceli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Tunceli arası kaç km? Kırklareli Tunceli arası kaç saat? Kırklareli Tunceli yol tarifi? Kırklareli Tunceli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Tunceli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu ise 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Tunceli Arası Kaç KM

Kırklareli Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1397 km’dir. Kırklareli Tunceli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1084 km’dir.

Kırklareli Tunceli Arası Kaç KM

Kırklareli Tunceli Arası Kaç Saat

Kırklareli Tunceli arası kaç saat; Kırklareli Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1397 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Tunceli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Tunceli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1084 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Kırklareli Tunceli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1397 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 77 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 112 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Tunceli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Tunceli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.