Trabzon Kırklareli Arası Kaç KM

Trabzon Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Kırklareli arası kaç km? Trabzon Kırklareli arası kaç saat? Trabzon Kırklareli yol tarifi? Trabzon Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Kırklareli Arası Kaç KM

Trabzon Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1277 km’dir. Trabzon Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1046 km’dir.

Trabzon Kırklareli Arası Kaç KM

Trabzon Kırklareli Arası Kaç Saat

Trabzon Kırklareli arası kaç saat; Trabzon Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1277 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1046 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Trabzon Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1277 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 71 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 103 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.