İçeriğe geç

Kırklareli Tokat Arası Kaç KM

Kırklareli Tokat arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Tokat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Tokat arası kaç km? Kırklareli Tokat arası kaç saat? Kırklareli Tokat yol tarifi? Kırklareli Tokat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Tokat İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tokat ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Tokat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tokat ili yüzölçümü yaklaşık 10,075 km2’dir. Tokat ilinin coğrafi konumu ise 39°51′K 35°37′D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Tokat Arası Kaç KM

Kırklareli Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 km’dir. Kırklareli Tokat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 799 km’dir.

Kırklareli Tokat Arası Kaç KM

Kırklareli Tokat Arası Kaç Saat

Kırklareli Tokat arası kaç saat; Kırklareli Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Tokat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Tokat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 799 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Kırklareli Tokat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Tokat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Tokat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Tokat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tokat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tokat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.