Tekirdağ Kırklareli Arası Kaç KM

Tekirdağ Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Kırklareli arası kaç km? Tekirdağ Kırklareli arası kaç saat? Tekirdağ Kırklareli yol tarifi? Tekirdağ Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Kırklareli Arası Kaç KM

Tekirdağ Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 117 km’dir. Tekirdağ Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 88 km’dir.

Tekirdağ Kırklareli Arası Kaç KM

Tekirdağ Kırklareli Arası Kaç Saat

Tekirdağ Kırklareli arası kaç saat; Tekirdağ Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 117 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 88 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Tekirdağ Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 117 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.