İçeriğe geç

Kırklareli Şırnak Arası Kaç KM

Kırklareli Şırnak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Şırnak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Şırnak arası kaç km? Kırklareli Şırnak arası kaç saat? Kırklareli Şırnak yol tarifi? Kırklareli Şırnak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Şırnak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Şırnak ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şırnak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Şırnak ili yüzölçümü yaklaşık 7.172 km2’dir. Şırnak ilinin coğrafi konumu ise 37° 33′ 47″ Kuzey ile 42° 33′ 44″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Şırnak Arası Kaç KM

Kırklareli Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1861 km’dir. Kırklareli Şırnak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1365 km’dir.

Kırklareli Şırnak Arası Kaç KM

Kırklareli Şırnak Arası Kaç Saat

Kırklareli Şırnak arası kaç saat; Kırklareli Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1861 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Şırnak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 23 saat sürmektedir. Kırklareli Şırnak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1365 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 saat 30 dakika

Otobüs ile;

23 saat

Uçak ile;

2 saat 20 dakika

Kırklareli Şırnak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1861 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 103 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 149 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Şırnak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Şırnak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şırnak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şırnak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.