İçeriğe geç

Kırklareli Siirt Arası Kaç KM

Kırklareli Siirt arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Siirt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Siirt arası kaç km? Kırklareli Siirt arası kaç saat? Kırklareli Siirt yol tarifi? Kırklareli Siirt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Siirt İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Siirt ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Siirt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Siirt ili yüzölçümü yaklaşık 6,182 km2’dir. Siirt ilinin coğrafi konumu ise 41° 57′ doğu boylamı ve 37° 55′ kuzey enlemi GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Siirt Arası Kaç KM

Kırklareli Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1726 km’dir. Kırklareli Siirt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1326 km’dir.

Kırklareli Siirt Arası Kaç KM

Kırklareli Siirt Arası Kaç Saat

Kırklareli Siirt arası kaç saat; Kırklareli Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1726 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Siirt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Siirt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1326 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 16 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat 30 dakika

Otobüs ile;

21 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 16 dakika

Kırklareli Siirt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1726 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 95 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 139 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Siirt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Siirt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Siirt’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Siirt’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.