İçeriğe geç

Şanlıurfa Kırklareli Arası Kaç KM

Şanlıurfa Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Şanlıurfa ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Şanlıurfa Kırklareli arası kaç km? Şanlıurfa Kırklareli arası kaç saat? Şanlıurfa Kırklareli yol tarifi? Şanlıurfa Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Şanlıurfa ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Şanlıurfa ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şanlıurfa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Şanlıurfa ili yüzölçümü yaklaşık 19,451 km2’dir. Şanlıurfa ilinin coğrafi konumu ise 36° 40’ 08.1″N 38° 01’24.8″N Kuzey 37° 51’19.3″E 40° 13’46.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Şanlıurfa Kırklareli Arası Kaç KM

Şanlıurfa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1515 km’dir. Şanlıurfa Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1116 km’dir.

Şanlıurfa Kırklareli Arası Kaç KM

Şanlıurfa Kırklareli Arası Kaç Saat

Şanlıurfa Kırklareli arası kaç saat; Şanlıurfa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1515 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat sürmektedir. Şanlıurfa Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat sürmektedir. Şanlıurfa Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1116 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat

Otobüs ile;

19 saat

Uçak ile;

2 saat

Şanlıurfa Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Şanlıurfa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1515 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 84 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 122 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Şanlıurfa Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Şanlıurfa Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Şanlıurfa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şanlıurfa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.