İçeriğe geç

Sakarya Kırklareli Arası Kaç KM

Sakarya Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Kırklareli arası kaç km? Sakarya Kırklareli arası kaç saat? Sakarya Kırklareli yol tarifi? Sakarya Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Kırklareli Arası Kaç KM

Sakarya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 km’dir. Sakarya Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 287 km’dir.

Sakarya Kırklareli Arası Kaç KM

Sakarya Kırklareli Arası Kaç Saat

Sakarya Kırklareli arası kaç saat; Sakarya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Sakarya Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Sakarya Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 287 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

55 dakika

Sakarya Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.