İçeriğe geç

Kırklareli Osmaniye Arası Kaç KM

Kırklareli Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Osmaniye arası kaç km? Kırklareli Osmaniye arası kaç saat? Kırklareli Osmaniye yol tarifi? Kırklareli Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Osmaniye Arası Kaç KM

Kırklareli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1247 km’dir. Kırklareli Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 933 km’dir.

Kırklareli Osmaniye Arası Kaç KM

Kırklareli Osmaniye Arası Kaç Saat

Kırklareli Osmaniye arası kaç saat; Kırklareli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1247 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Kırklareli Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Kırklareli Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 933 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Kırklareli Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1247 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 100 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.