Ordu Kırklareli Arası Kaç KM

Ordu Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Kırklareli arası kaç km? Ordu Kırklareli arası kaç saat? Ordu Kırklareli yol tarifi? Ordu Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu Kırklareli Arası Kaç KM

Ordu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1100 km’dir. Ordu Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 894 km’dir.

Ordu Kırklareli Arası Kaç KM

Ordu Kırklareli Arası Kaç Saat

Ordu Kırklareli arası kaç saat; Ordu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1100 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 894 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 41 dakika

Ordu Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1100 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 61 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 89 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.