İçeriğe geç

Kırklareli Niğde Arası Kaç KM

Kırklareli Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Niğde arası kaç km? Kırklareli Niğde arası kaç saat? Kırklareli Niğde yol tarifi? Kırklareli Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Niğde Arası Kaç KM

Kırklareli Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1008 km’dir. Kırklareli Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 762 km’dir.

Kırklareli Niğde Arası Kaç KM

Kırklareli Niğde Arası Kaç Saat

Kırklareli Niğde arası kaç saat; Kırklareli Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1008 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 762 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Kırklareli Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1008 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.