İçeriğe geç

Kırklareli Nevşehir Arası Kaç KM

Kırklareli Nevşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Nevşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Nevşehir arası kaç km? Kırklareli Nevşehir arası kaç saat? Kırklareli Nevşehir yol tarifi? Kırklareli Nevşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Nevşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nevşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Nevşehir ili yüzölçümü yaklaşık 5,467 km2’dir. Nevşehir ilinin coğrafi konumu ise 38° 37´ 28.9020″ ve 34° 42´ 50.9364″ GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Nevşehir Arası Kaç KM

Kırklareli Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 934 km’dir. Kırklareli Nevşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 725 km’dir.

Kırklareli Nevşehir Arası Kaç KM

Kırklareli Nevşehir Arası Kaç Saat

Kırklareli Nevşehir arası kaç saat; Kırklareli Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 934 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Nevşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Nevşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 725 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Kırklareli Nevşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Nevşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 934 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Nevşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Nevşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nevşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nevşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.