İçeriğe geç

Kırklareli Muş Arası Kaç KM

Kırklareli Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Muş arası kaç km? Kırklareli Muş arası kaç saat? Kırklareli Muş yol tarifi? Kırklareli Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Muş Arası Kaç KM

Kırklareli Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1529 km’dir. Kırklareli Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1250 km’dir.

Kırklareli Muş Arası Kaç KM

Kırklareli Muş Arası Kaç Saat

Kırklareli Muş arası kaç saat; Kırklareli Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1529 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat sürmektedir. Kırklareli Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat sürmektedir. Kırklareli Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1250 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat

Otobüs ile;

19 saat

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Kırklareli Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1529 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 85 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 123 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.