İçeriğe geç

Muğla Kırklareli Arası Kaç KM

Muğla Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Kırklareli arası kaç km? Muğla Kırklareli arası kaç saat? Muğla Kırklareli yol tarifi? Muğla Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Muğla Kırklareli Arası Kaç KM

Muğla Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 km’dir. Muğla Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 519 km’dir.

Muğla Kırklareli Arası Kaç KM

Muğla Kırklareli Arası Kaç Saat

Muğla Kırklareli arası kaç saat; Muğla Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Muğla Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 519 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Muğla Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.