İçeriğe geç

Mardin Kırklareli Arası Kaç KM

Mardin Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Mardin ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Mardin Kırklareli arası kaç km? Mardin Kırklareli arası kaç saat? Mardin Kırklareli yol tarifi? Mardin Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Mardin ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Mardin ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Mardin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Mardin ili yüzölçümü yaklaşık 8,858 km2’dir. Mardin ilinin coğrafi konumu ise 37°18′51.37″K 40°44′19.30″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Mardin Kırklareli Arası Kaç KM

Mardin Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1701 km’dir. Mardin Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1259 km’dir.

Mardin Kırklareli Arası Kaç KM

Mardin Kırklareli Arası Kaç Saat

Mardin Kırklareli arası kaç saat; Mardin Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1701 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat sürmektedir. Mardin Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat sürmektedir. Mardin Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1259 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat

Otobüs ile;

21 saat

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Mardin Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Mardin Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1701 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 94 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 137 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Mardin Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Mardin Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Mardin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Mardin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.