İçeriğe geç

Manisa Kırklareli Arası Kaç KM

Manisa Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kırklareli arası kaç km? Manisa Kırklareli arası kaç saat? Manisa Kırklareli yol tarifi? Manisa Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kırklareli Arası Kaç KM

Manisa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 451 km’dir. Manisa Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 348 km’dir.

Manisa Kırklareli Arası Kaç KM

Manisa Kırklareli Arası Kaç Saat

Manisa Kırklareli arası kaç saat; Manisa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 451 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Manisa Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 348 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Manisa Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 451 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.