İçeriğe geç

Kırklareli Kütahya Arası Kaç KM

Kırklareli Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Kütahya arası kaç km? Kırklareli Kütahya arası kaç saat? Kırklareli Kütahya yol tarifi? Kırklareli Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Kütahya Arası Kaç KM

Kırklareli Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 561 km’dir. Kırklareli Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 348 km’dir.

Kırklareli Kütahya Arası Kaç KM

Kırklareli Kütahya Arası Kaç Saat

Kırklareli Kütahya arası kaç saat; Kırklareli Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 561 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kırklareli Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 348 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Kırklareli Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 561 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.