Konya Kırklareli Arası Kaç KM

Konya Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Kırklareli arası kaç km? Konya Kırklareli arası kaç saat? Konya Kırklareli yol tarifi? Konya Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Konya ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37°52′K 32°29′D  GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Konya Kırklareli Arası Kaç KM

Konya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 922 km’dir. Konya Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 623 km’dir.

Konya Kırklareli Arası Kaç KM

Konya Kırklareli Arası Kaç Saat

Konya Kırklareli arası kaç saat; Konya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 922 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 623 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Konya Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 922 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 74 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.