Kocaeli Kırklareli Arası Kaç KM

Kocaeli Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Kırklareli arası kaç km? Kocaeli Kırklareli arası kaç saat? Kocaeli Kırklareli yol tarifi? Kocaeli Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Kırklareli Arası Kaç KM

Kocaeli Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 315 km’dir. Kocaeli Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 252 km’dir.

Kocaeli Kırklareli Arası Kaç KM

Kocaeli Kırklareli Arası Kaç Saat

Kocaeli Kırklareli arası kaç saat; Kocaeli Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 315 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 252 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Kocaeli Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 315 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.