İçeriğe geç

Kırklareli Kırşehir Arası Kaç KM

Kırklareli Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Kırşehir arası kaç km? Kırklareli Kırşehir arası kaç saat? Kırklareli Kırşehir yol tarifi? Kırklareli Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Kırşehir Arası Kaç KM

Kırklareli Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 844 km’dir. Kırklareli Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 655 km’dir.

Kırklareli Kırşehir Arası Kaç KM

Kırklareli Kırşehir Arası Kaç Saat

Kırklareli Kırşehir arası kaç saat; Kırklareli Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 844 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kırklareli Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kırklareli Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 655 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Kırklareli Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 844 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.