İçeriğe geç

Isparta Kırklareli Arası Kaç KM

Isparta Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Kırklareli arası kaç km? Isparta Kırklareli arası kaç saat? Isparta Kırklareli yol tarifi? Isparta Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Kırklareli Arası Kaç KM

Isparta Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 km’dir. Isparta Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 527 km’dir.

Isparta Kırklareli Arası Kaç KM

Isparta Kırklareli Arası Kaç Saat

Isparta Kırklareli arası kaç saat; Isparta Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Isparta Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 527 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Isparta Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.