İçeriğe geç

Iğdır Kırklareli Arası Kaç KM

Iğdır Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Iğdır ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Iğdır Kırklareli arası kaç km? Iğdır Kırklareli arası kaç saat? Iğdır Kırklareli yol tarifi? Iğdır Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Iğdır ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Iğdır ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Iğdır ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Iğdır ili yüzölçümü yaklaşık 3,539 km2’dir. Iğdır ilinin coğrafi konumu ise 39°53′37″K 43°59′52″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Iğdır Kırklareli Arası Kaç KM

Iğdır Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1733 km’dir. Iğdır Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1429 km’dir.

Iğdır Kırklareli Arası Kaç KM

Iğdır Kırklareli Arası Kaç Saat

Iğdır Kırklareli arası kaç saat; Iğdır Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1733 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Iğdır Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat 30 dakika sürmektedir. Iğdır Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1429 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat 30 dakika

Otobüs ile;

21 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 25 dakika

Iğdır Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Iğdır Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1733 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 96 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 139 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Iğdır Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Iğdır Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Iğdır’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Iğdır’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.