İçeriğe geç

Hakkâri Kırklareli Arası Kaç KM

Hakkâri Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Hakkâri ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Hakkâri Kırklareli arası kaç km? Hakkâri Kırklareli arası kaç saat? Hakkâri Kırklareli yol tarifi? Hakkâri Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Hakkâri ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Hakkâri ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Hakkâri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Hakkâri ili yüzölçümü yaklaşık 9,521 km2’dir. Hakkâri ilinin coğrafi konumu ise 37°27′58″K 44°03′52″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Hakkâri Kırklareli Arası Kaç KM

Hakkâri Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 2045 km’dir. Hakkâri Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1493 km’dir.

Hakkâri Kırklareli Arası Kaç KM

Hakkâri Kırklareli Arası Kaç Saat

Hakkâri Kırklareli arası kaç saat; Hakkâri Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 2045 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 22 saat 30 dakika sürmektedir. Hakkâri Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 25 saat sürmektedir. Hakkâri Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1493 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

22 saat 30 dakika

Otobüs ile;

25 saat

Uçak ile;

2 saat 30 dakika

Hakkâri Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Hakkâri Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 2045 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 113 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 164 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Hakkâri Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Hakkâri Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Hakkâri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Hakkâri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.