İçeriğe geç

Gümüşhane Kırklareli Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Kırklareli arası kaç km? Gümüşhane Kırklareli arası kaç saat? Gümüşhane Kırklareli yol tarifi? Gümüşhane Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Kırklareli Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1315 km’dir. Gümüşhane Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1037 km’dir.

Gümüşhane Kırklareli Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırklareli Arası Kaç Saat

Gümüşhane Kırklareli arası kaç saat; Gümüşhane Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1315 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1037 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Gümüşhane Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1315 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 73 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 106 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.